خصوصیات متولدین تیرماه

خصوصیات متولدین تیرماه

در این بخش از فال و طالع بینی سایت نیوزوین با خصوصیات مردان تیرماهی و خصوصیات زنان تیرماهی با ما همراه باشید .

مشخصات متولدین تیرماهی:

 • گروه : آب
 • روز شانس : دوشنبه
 • عدد شانس : ۲
 • سنگ شانس : یاقوت
 • رنگ شانس : سفید و نقره ای و خاکستری مایل به سفید
 • گل شانس : نیلوفر و رز سفید و زنبق
 • بوی شانس : مشک و یاس
 • موسیقی شانس : آهنگ های رمانتیک و عشقی
 • بارز ترین خصوصیات متولدین تیر ماه : صداقت
 • بزرگترین ایده آل : اطمینان مالی
 • بزرگترین اشتباه : بی دقتی
 • بزرگترین آرزو : پیشرفت اجتماعی

خصوصیات کلی اخلاقی متولدین تیرماه

تیرماهی ها بسیار حساس به خصوص به عزیزان خود هستند و به عزیزان خود عشق خاصی دارند . تیرماهی ها با اخلاق خوب و علاقمند به طبیعت و شغل کشاورزی و دارای احساس قوی و عاشق مادر خود میباشند .

اگر به صورت رک از شما انتقاد کند ناراحت نشوید چون تیرماهی ها رک گو و خودشان هم از انتقاد متنفر میباشند . آرام و صبور میباشند و در بعضی مواقع طوفانی میشوند . در حد متوسط خسیس میباشند و مدیر خوبی برای سرمایه های خودشان میباشند .

خصوصیات تیرماهی مغرورن و در آشتی پیشقدم نمیشوند . کمی وسواسی و انتقام جو و دارای احساسی پاک به عشق خود میباشند . علاقه و عشق تیرماهی ها به مادرانشان قابل توصیف نیست .

خصوصیات متولدین تیرماه
خصوصیات متولدین تیرماه

خصوصیات زنان متولد تیرماه

زنان تیرماهی وقتی قرص ماه هلالی است خجول و احساساتی هستند . مادران بی نظیری برای فرزندان و همسری عاشق برای شوهرشان میباشند .

سعی کنید از زنان تیرماهی انتقاد نکنید و به خصوص اورا مورد تمسخر قرار ندهید ؛ چرا که از این دو مورد به شدت متنفرند و تحمل طرد شدن را هرگز ندارند .

آشپزی زنان تیرماه بسیار عالی است . در هوای پاییزی زنان تیرماهی غمگین و در روزهای آفتابی شاد و خوشحال و با انرژی میباشند .

از نظر مالی مدیر مالی خوبی هستند و میتوانید مدیریت مالی سپرده خود را به او بسپارید تا ببینید چطور سرمایه شماره چندین برابر میکند .

به اشیا و اسباب قدیمی علاقه خاصی دارند و هرگز اسباب و اثاثیه خانه را که کهنه میشوند دور نمی اندازند چون خاطرات برای آنها بسیار ارزشمند است .

اگر دوست دارید یک زن تیرماهی مجذوب شما شود از خصوصیات مثبت او تعریف و تمجید کنید ؛ چرا که این زنان عاشق تعریف و تمجید میباشند .

تیرماهی
تیرماهی

خصوصیات مردان تیرماهی

افرادی باهوش و مدرس و استاد بسیار ماهری هستند و میتوانند مطالب طولانی و بلند به شکل مختصر و قابل فهم بیان کنند . هیچ مردی به اندازه یک مرد تیرماهی عاشق همسرش نمیشود .

البته این مردان عاشق مادر خود نیز هستند . کمی خسیس و پول دوست میباشند . از مهمترین خصوصیات مردان تیرماهی رئوف و بخشنده بودن آنها و خدادوست بودن آنهاست . به شکل عجیبی بخشنده هستند و اهل کینه توزی نیستند .

شوخ طبعی از خصوصیات اصلی مردان تیرماهی است و دلی پاک دارند . روزهای شنبه و چهارشنبه روز شانس این مردان است . اکثر آنها عمر طولانی دارند . به داشتن فرزندان زیاد علاقه خاصی دارند .

ازدواج متولدین تیر با سایر ماه ها

متولدین تیر با متولدین ماه های اردیبهشت ، تیر ، شهریور ، مهر و اسفند ازدواج موفقی خواهند داشت و نتیجه این ازدواج ها بسیار خوب خواهد بود .

تیرماهی ها با متولدین مرداد و دی نیز ازدواج موفقی خواهند داشت و نتیجه ازدواجشان خوب خواهد بود .

با متولدین فروردین خرداد ، آبان و بهمن ازدواجشان قابل پیش بینی نیست و نتیجه این ازدواج متوسط است .

نتیجه ازدواج تیرماهی ها با متولدین آذز بد است و اکثر ازدواج های این ماه ها موفق نمیباشد .

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *