بزرگترین و قدیمی ترین فروشگاه اکانت کلش آف کلنز

زمانی که بازی های کلش آف کلنز و کلش رویال منتشر شدند اکانت های این بازی ها بین کاربران معامله میشدند . کاربران برای خرید و فروش اکانت کلش آف کلنز به نرم افزارهایی نظیر دیوار و شیپور مراجعه میکردند. اما این روش ایراد های بسیار زیادی داشت :

اولا این نرم افزارها آگهی اکانت های کلش را ممنوع کرده اند .

ثانیا وقتی 2 کاربر در فضای مجازی و اینترنت معامله میکنند به هیچ وجه به همدیگر اعتماد نمیکنند .

جهت حل این مشکلات یک سایت مخصوص بازی های آنلاین برای خرید اکانت کلش آف کلنز و خرید اکانت کلش رویال به عنوان واسطه طراحی شدند.

از اولین سایت هایی که در این زمینه فعالیت خود را آغاز کرد سایت کلش سنتر با آدرس اینترنتی clash-center.ir و آیدی تلگرامی clashcentershop@ میباشد .

بزرگترین و قدیمی ترین فروشگاه اکانت کلش آف کلنز
بزرگترین و قدیمی ترین فروشگاه اکانت کلش آف کلنز

سایت مذکور به عنوان واسطه میان خریدار و فروشنده عمل میکند . خریداران از وب سایت کلش سنتر اکانت های مورد نظرشان را انتخاب و خرید میکنند و بعد واسط سایت اکانت را از فروشنده تحویل گرفته و بعد از انجام مراحل امنیتی جیمیل ، آن را به خریدار تحویل می دهد

این وب سایت با سابقه طولانی معتبرترین سایت در زمینه خرید و فروش بازی های آنلاین نظیر کلش آف کلنز میباشد .

خدمات سایت فروشگاه کلش سنتر :

  1. خرید و فروش اکانت کلش آف کلنز
  2. خرید و فروش کلن کلش آف کلنز
  3. خرید اکانت کلش رویال و فروش آن
  4. خرید و فروش اکانت های براول استارز

راه های فروش اکانت کلش

ثبت آگهی و فروش اکانت در این وب سایت کاملا رایگان است . این وبسایت با سابقه طولانی دارای کاربران زیاد و عضو زیاد در کانال تلگرام دارد ؛ بنابراین هنگام ثبت آگهی شما در سایت اکانت های شما در اسرع وقت به فروش میرسند .

برای ثبت هرکدام از اکانت های خودتون وارد سایت کلش سنتر شوید و بعد از ثبت نام در سایت روی بنر موجود در صفحه اول سایت کلیک کنید و اکانت خود را آگهی کنید . به محض ثبت آگهی شما در سایت ، اکانتتان در کانال تلگرام کلش سنتر نیز منتشر میشود . اگر اکانت شما سریع به فروش نرود یعنی قیمت مناسبی نذاشته اید و میتوانید با ورود به ناحیه کاربری خود تخفیف در آگهی خود را اعمال کنید . به همین دلیل برای مشاهده راحت اکانت ها حتما در کانال تلگرام با آیدی clashcentershop عضو شوید . برای تخمین قیمت اکانت های خود و هرگونه سوال میتوانید به پشتیبانی سایت در تلگرام پیام دهید .

راه دیگری که میتوانید اکانت خود را به فروش برسانید فروش اکانتتان به صورت مستقیم به سایت کلش سنتر میباشد . در صورتی که اکانت شما مشخصات ویژه ای داشته باشد اکانت خود را به ادمین پشتیبانی در تلگرام به فروش برسانید.

نحوه کار و فعالیت کلش سنتر :

در مرحله اول فروشندگان اکانت های خودشون رو در سایت و کانال ثبت می کنند و خریداران این اکانت ها را در سایت و کانال تلگرامی کلش سنتر مشاهده میکنند و بعد از پسندیدن آن به صورت آنلاین از وبسایت خرید میکنند .

ادمین واسطه و پشتیبان سایت فروشنده و خریدار را به صورت همزمان در تلگرام آنلاین میکند و مشخصات اکانت فروشنده نظیر جیمیل و رمز را از فروشنده میگیرد و بعد از انجام مراحل امنیتی آن را به خریدار تحویل میدهد . خریدار به مدت 24 ساعت اکانت را تست میکند و بعد از بالا آمدن اکانت در بازی مطمن میشود که اکانت سالم هست و مشکلی ندارد . بعد از آن فروشنده مدارک مختلفی نظیر کارت شناسایی ، لوکیشن ، شماره ثابت و همراه و … که در قوانین سایت ذکر شده اند به ادمین پشتیبانی سایت در تلگرام ارسال می کنند و بعد از 24 ساعت تست اکانت مبلغ اکانت فروشنده به حساب وی واریز میشود . تمامی تحویلی ها و واریزی های سایت در زمان دقیق خود انجام میشوند .

کاربران عزیز برای مشاهده اکانت های آگهی شده حتما در کانال تلگرام سایت عضو شوید . جهت عضویت آیدی clashcentershop@ را در تلگرام جستجو کنید و بعد در کانال کلش سنتر عضو شوید .

بزرگترین و قدیمی ترین فروشگاه اکانت کلش آف کلنز
بزرگترین و قدیمی ترین فروشگاه اکانت کلش آف کلنز

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *