ارغوان گردو در سال 1402 با احداث شعبه دوم نهالستان تمام اتوماتیک (ارغوان گردو ) تصمیم دارد جهت حمایت باغداران عزیز نهال هایی با قیمت باورنکردنی عرضه کند، نهال های تولیدی این مجموعه با وجود کیفیت و ارزش خرید بالا با قیمت هایی ارائه می شوند که دل باغداران عزیز را خوشحال می کند. این نهالستان با مدیریت رسول بابایی طبق آخرین تصمیمی که در جلسه هیئت مدیره بخش فروش نهال گرفته شد تصمیم ارائه 2 نهال میوه بعنوان هدیه به خریداران در ازای خرید هر ده نهال تصویب شد. طبق آخرین خبر فروش نهال های ارزان تا آخر ماه جاری ادامه خواهد داشت. پس کسانی که قصد خرید نهال با قیمت باورنکردنی ارغوان گردو را دارند حتما سریعا اقدام به خرید نهال از این مجموعه بکنند و از مزایای عالی این مجموعه بهره مند شوند.

نهالستان ارغوان گردو شعبه دوم ارغوان نهال بوده و این نهالستان با تجارب و تخصص مهندسین ارغوان نهال در راستای ارائه خدمات بیشتر و هرچه بهتر راه اندازی شده و در این مجموعه جدید گلخانه های تمام اتوماتیک جهت تولید نهال با کیفیت و ارائه ضمانتی این نهال ها به باغداران عزیز کشور راه اندازی شده و تمام تلاش این مجموعه بهینه سازی و هدفمند کردن تولید نهال در راستای حمایت از ارزان فروشی و در نهایت رفاه حال مشتریان عزیز در سراسر کشور می باشد.

 

خرید نهال گردو  در وضعیت اقتصادی امروز بسیار کار دشواری محسوب می شود بخاطر همین نهالستان ارغوان گردو با در نظر گرفتن شرایط اقتصادی موجود سعی دارد با قیمتی ارزانتر نهال گردو را تقدیم باغداران عزیز کند در کنار تخفیف ویژه برای خرید هر 10 اصله نهال 2 نهال میوه بعنوان اشانتیون ارائه خواهد شد. ضمن اینکه این نهال ها کادو داده میشود در ازای خرید 20 میلیون تومان نهال گردو 10 نهال گردو پیوندی و همچنین به ازای خرید 40 میلیون تومان نهال گردو 25 اصله نهال گردو اشانتیون مشتریان عزیز خواهد بود

ضمانت کیفیت و سلامت نهال گردو

با وجود قیمت های بالا در بازار جهت حمایت از باغداران عزیز در کنار خرید ارزان نهال همه نهال ها ضمانت کیفیت و سلامت دارند در همین راستا هر کدام از نهال ها  اگر دارای ایراد باشند نهالستان ارغوان نهال ، نهال جایگزین ارائه خواهد داد تا کشاورزان عزیز صدمه مالی نبینند.

قیمت نهال گردو در ارغوان نهال

قیمت نهال گردو پیوندی دوساله 200.000 تومان

قیمت نهال گردو بذری دوساله 130.000 تومان

نهال بادام:

علاوه بر نهال گردو و نهال های میوه نهالستان ارغوان گردو در بخش تولید انواع نهال بادام و ارائه نهال بادام با قیمتی مناسب و به صرفه در خدمت باغداران عزیز می باشد. نهال بادام یکی از نهال های حساس می باشد که موقع کاشت حتما باید نکات ضروری را رعایت کنید به همین دلیل آموزش های لازم موقع کاشت توسط کادر مهندسی نهالستان ارغوان گردو آماده جهت ارائه می باشد. همچنین این کادر متخصص آماده پاسخگویی به مشتریان عزیز در سراسر کشور می باشند.

همان طور که ملاحظه می فرمایید قیمت های نهالستان ارغوان گردو زیر قیمت اتحادیه لحاظ شده و این تصمیم به دلیل حمایت از باغداران و همچنین رونق بخشیدن باغداری نهال گردو زیر سایه ارزان فروشی می باشد. در همین جهت ارغوان گردو در تلاش هست به امید برکت رضایت مشتریان و همچنین قدمی در راه ارزان فروشی و حمایت از باغداران نهال گردو بردارد .

تصمیم مدیریت نهالستان ارغوان گردو

طبق آخرین تصمیم تصویب شده توسط مدیریت نهالستان رسول بابایی  همه نهال ها بصورت ضمانتی و لیبل زنی شده به مشتریان ارسال خواهد شد و هرگونه خرابی در نهال ها را شرکت برعهده گرفته و نهال جایگزین ارائه خواهد داد.

سخن آخر

نهالستان ارغوان گردو با مدیریت آقای رسول بابایی (کارشناس ارشد باغداری) با تجربه نزدیک به 38 سال امروزه تبدیل به یکی از نهالستان های بزرگ کشوری شده و این نهالستان با مجوزهای جهاد کشاورزی و گواهی بهداشت نهال ، نهالی با کیفیت و سالم در محل کار یا درب منزلتان ارائه میکند. مشتریان و باغداران عزیز هر گونه سوال یا نیاز به مشاوره داشته باشند همواره می توانند با شماره های ثبت شده در پایین صفحه و یا مراجعه به لینک سایت ارغوان گردو با ما در ارتباط باشند. همه نهال ها با ضمانت کیفیت و سلامت به تمام نقاط کشور در سریعترین زمان ممکن ارسال خواهد شد.

امیدواریم زیر سایه درگاه خدای ایزد منان باغات باغداران عزیز ایرانی همیشه پر برکت و پر رونق

.باشد که این آرزوی قلبی کارکنان نهالستان ارغوان گردو می باشد

مدیریت نهالستان :

09141836535

آدرس وبسایت:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *